piektdiena, 2009. gada 21. augusts

Čempionāts beidzies

. . .

Sajūta, protams, štruntīga palikt vienu vietu un tikai četras sekundes aiz fināla. Un tagad jau varētu atrast ne vienu vien vietu, kur tās sekundes esmu atstājis, taču patiesībā jau viss ir pavisam vienkārši - var jau teikt, ka nepaveicās, vai čīkstēt par sekundēm, bet galu galā jau vienkārši ir jābūt tik stipram, lai šādas sekunžu kļūdas neko nespētu ietekmēt.
Nav izslēgts, ka biju cerējis uz augstāku rezultātu, jo man šķita, ka varu paskriet ātrāk nekā patiesībā spēju. Arī orientēšanās negāja tik gludi, kā varētu vēlēties, taču galu galā visi šie iemesli dos lielāku motivāciju turpmākiem treniņiem.
Tagad nu man čempionāts ir beidzies un varu atlikušajā nedēļas daļā aiziet kādā ekskursijā, atbalstīt mūsējos stafetē un garajā distancē un kārtīgi saēsties ungāru kūciņas, kā fanes iepriekš bija vēlējušas. Un, protams, jāuzskrien arī vēl kāds treniņš pa ungāru kalniem.

2 komentāri :

  1. Renčik Tev viss vēl priekšā :) Tu esi uz pareizā ceļā ;)

    AtbildētDzēst
  2. ne tikai kūciņas, bet arī princešu cepumus.! ;):D

    AtbildētDzēst

Ja ir kāda vēlme kaut ko pie šī piebilst, tad lūgtum!

Lai komentārā ierakstītu savu vārdu (par ko es ļoti priecāšos), laukā "Komentēt kā" izvēlies punktu "Nosaukums/URL" un ailē Nosaukums ievadi savu vārdu, vai arī izvēlies "Anonīms", lai komentētu anonīmi (labāk tomēr komentē ar savu vārdu vai iesauku).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...