pirmdiena, 2008. gada 24. marts

Skatītājs

. . .

Šodien atceļā no brauciena uz laukiem biju iebraucis Rīgā. Gribēju paskatīties Lieldienu balvas skrējienu. Īsti nevaru atcerēties vai līdz šim ir bijis kāda reize, kad uz o-mačiem esmu bijis kā skatītājs, tāpēc pilnīgi iespējams, ka šī bija pirmā reize.
Lai vai kā, īpaša interesanta tā skatīšanās nesanāca. Ja neskaita to, ka satiku daudzus kādu laiku neredzētus cilvēkus, tad pati sprinta vērošana nekāda dižā nebija. Varbūt tāpēc, ka laiks nebija tas pats jaukākais, vai arī tāpēc, ka informācija uz vietas bija visai skopa - ne bija kāds informētājs ar mikrofonu, ne rezultāti laicīgi parādījās, taču varbūt pietrūka tikai tas, ka pats neskrēju.
Pēcpusdienā biju izgājis uz treniņu un lai arī skrējiens sanāca gluži labs, tomēr pašsajūta joprojām vēl nav tā labākā, tāpēc joprojām līdz nopietnam sezonas sākumam vēl kāds laiciņš jāpagaida.

Nav komentāru :

Komentāra publicēšana

Ja ir kāda vēlme kaut ko pie šī piebilst, tad lūgtum!

Lai komentārā ierakstītu savu vārdu (par ko es ļoti priecāšos), laukā "Komentēt kā" izvēlies punktu "Nosaukums/URL" un ailē Nosaukums ievadi savu vārdu, vai arī izvēlies "Anonīms", lai komentētu anonīmi (labāk tomēr komentē ar savu vārdu vai iesauku).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...