pirmdiena, 2010. gada 25. janvāris

Kurpnieks

. . .

Šogad jau trīs reizes esmu ķēries pie adatas un diega un lāpījis savas treniņu botas, kuras purngalos sāk pamazām plīst vaļā. Apavi vēl tādi, ka varētu vēl kādu laiku skriet, bet ar saplīsušu priekšpusi pirksti un nagi tiek vairāk "traumēti", jo pēda vairs tik stingri neturās vietā.

Pirmais šuvums vienām botām noturējās visai ilgi - šķiet kopš novembra un patiesībā vecie diegi vēl turās vien plīsums parādījies vēl citā vietā. Savukārt otrām botām gan šūšana sanāca mazāk veiksmīga - sašuvu, taču jau pēc nākamā treniņa atkal viss bija vaļā - šūtā vieta turējās kā vajag, bet viss atplīsa kādu puscentimetru virs šuvuma.

Lai vai kā, tas, protams, ir mājiens, ka vajadzētu jaunas botas, taču ievalkātās kāja jūtas pavisam ērti un pāriet uz jaunām īpaši negribas.

Nav komentāru :

Ierakstīt komentāru

Ja ir kāda vēlme kaut ko pie šī piebilst, tad lūgtum!

Lai komentārā ierakstītu savu vārdu (par ko es ļoti priecāšos), laukā "Komentēt kā" izvēlies punktu "Nosaukums/URL" un ailē Nosaukums ievadi savu vārdu, vai arī izvēlies "Anonīms", lai komentētu anonīmi (labāk tomēr komentē ar savu vārdu vai iesauku).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...