pirmdiena, 2008. gada 14. aprīlis

Līdzautors

. . .

Šodien pieliku savu roku kartes tapšanai. Karte tika zīmēta kādai Rīgas skolai un palīdzēju to sazīmēt datorā. Apakšā gan Google Maps aerobilde, gan līdzās pats kartes zīmētājs dabā, un tad nu kopīgiem spēkiem, nepilnu 4 stundu laikā darbs bija paveikts. Lai arī vēl ir paredzēts, ka vēlreiz viss tiks nostaigāts un man būs datorā jāizdara pēdējās izmaiņas, taču karte jau tagad izskatās gluži labi, katrā ziņā kartei līdzīga noteikti ir. Lai arī sākumā tik raiti kā gribētos negāja, kaut arī ar OCADu darbojies biju, tomēr beigās jau viss padevās gana raiti. Katrā ziņā interesanta nodarbe un tuvākajā laikā plānots arī pašam iziet vienu pavisam nelielu kartīti tādam pavisam nelielam sprintam uzzīmēt, šis tas iesākts jau ir.

2 komentāri :

  1. Nu redzi, atradu caur google Tavus rakstus!
    Un karte tā neko sanāca - dzeltena :)
    Palasīju pēdējos 3 komentārus..murgs, kā var tik daudz vispār noskriet..nē nu super, bet saprast to man neizdodas!

    AtbildētDzēst
  2. Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Placa de Vídeo, I hope you enjoy. The address is http://placa-de-video.blogspot.com. A hug.

    AtbildētDzēst

Ja ir kāda vēlme kaut ko pie šī piebilst, tad lūgtum!

Lai komentārā ierakstītu savu vārdu (par ko es ļoti priecāšos), laukā "Komentēt kā" izvēlies punktu "Nosaukums/URL" un ailē Nosaukums ievadi savu vārdu, vai arī izvēlies "Anonīms", lai komentētu anonīmi (labāk tomēr komentē ar savu vārdu vai iesauku).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...